جاذبه های دیدینی تورنتو

مکان های دیدنی در تورنتو کانادا

برج مخابراتی سی ان ( CN Tower)

برج CN برج مخابراتی با ارتفاع 553.3 متر می باشد.این برج واقع در مرکز شهر تورنتو کانادا می باشد. در سال 1976 در زمین های سابق راه آهن شهر تورنتو ساخته شده است.
جزایر تورنتو (Toronto islands )

جزایر تورنتو یک زنجیره ای از جزایر کوچک در دریاچه انتاریو، جنوب سرزمین اصلی تورنتو، انتاریو، کانادا است. جزایر تورنتو تنها جزء جزایر در قسمت غربی دریاچه انتاریو است.

موزه سلطنتی تورنتو ( royal Ontario museum)

موزه هنر سلطنتی انتاریو موزه هنر، فرهنگ و تاریخ طبیعی در تورنتو، انتاریو، کانادا است. این موزه  یکی از بزرگترین موزه های آمریکای شمالی و بزرگترین در کانادا می باشد و سالانه بیش از یک میلیون نفر بازدید کننده را جذب می کند.

منطقه  Distillery (Distillery District)

منطقه ای با ساختمان های مجلل قرن نوزدهم می باشد که شامل خیابان های سنگی است که در اطراف آن رستوران ها، کافه ها و بوتیک های گلف قرار دارند. دوستداران هنر برای برگزاری گالری ها، ساخت مجسمه ها و رقص، اجرای موسیقی و تئاتربه این منطقه می آیند. در ماه دسامبر سالانه بازار کریسمس تورنتو در این خیابان ها برگزار می شود.

آکواریوم Ripley's (Ripley's Aquarium)

آکواریوم ریپلی کانادا یک آکواریوم عمومی در تورنتو، انتاریو، کانادا است. این آکواریوم یکی از سه آکواریوم متعلق به Ripley Entertainment است.این آکواریوم در مرکز شهر تورنتو در جنوب شرق برجCN برواریوم دیio  واقع شده است.

کاسا لاما ( Casa Loma)

کاسا لاما یک عمارت تاریخی و باغ سبز است که در مرکز شهر تورنتو، انتاریو، کانادا واقع شده است و اکنون یک موزه خانه تاریخی و برجسته است. این ساختمان از سال 1911 تا 1914 به عنوان محل اقامت برای سرمایه دار سر هنری پلاتات ساخته شد. معمار E. J. Lennox بود، که چندین شهر را طراحی کرده است.

مرکز تفریحی راجرز( Rogers Centre )

مرکز راجرز، در اصل SkyDome نام دارد، استادیوم چند منظوره در مرکز شهر تورنتو، انتاریو، کانادا، واقع در جنوب غربی CN Tower در نزدیکی ساحل شمالی دریاچه انتاریو است. در سال 1989 در زمین های سابق راه آهن افتتاح شد.

باغ وحش تورنتو (Toronto Zoo)

باغ وحش تورنتو باغ وحش واقع در تورنتو، انتاریو، کانادا است. ای باغ وحش در 15 اوت 1974 به عنوان باغ وحش متروپولیتن تورنتو افتتاح شد و متعلق به شهر تورنتو است.

گالری هنر انتاریو (Art Gallery of Ontario)

گالری هنر انتاریو یک موزه هنر در تورنتو، انتاریو، کانادا است. مجموعه آن شامل نزدیک به 95.000 آثار مربوط به قرن اول تا به امروز است. این گالری دارای 45.000 متر مربع فضای فیزیکی است که یکی از بزرگترین گالری های آمریکای شمالی است.

های پارک (High Park)

پارک بزرگ پارک شهری در تورنتو، انتاریو، کانادا است. این پارک 161 هکتار است و یک پارک تفریحی و طبیعی با امکانات ورزشی، امکانات فرهنگی، امکانات آموزشی، باغ، زمین های بازی و باغ وحش است.

سرزمین عجایب کانادا (canada's Wonderland)

سرزمین عجایب کانادا یک پارک با 134 هکتار واقع در انتاریو می باشد. این پارک در حومه حدود 40 کیلومتری شمال مرکز Toronto است و بزرگترین پارک کانادا محسوب می شود.

بازار لارنس (St. Lawrence)

بازار لارنس ساختمان بزرگ بازار عمومی در تورنتو، انتاریو، کانادا است. این بازار در گوشه جنوب غربی خیابان جارویس واقع شده است. این بازار شامل مجموعه ای از چندین بازار می باشد.

بازار کینگستون (Kensington Market)

بازار کنسینگتون یک محله بوهمام است که در آن هنرمندان و گردشگران را با مغازه ها، بوتیک های جذاب و فضاهای هنری جذب می کند.این بازار همچنین دارای یک مجموعه گسترده ای از فروشگاه های تخصصی، نانوایی ها و مغازه های پنیر است. کافه هاا و رستوران های بین المللی Hipsters زیادی در آن وجود دارد.

خیابان یانگ(Yonge Street)

خیابان یانگ مسیر اصلی شریانی است که ساحل دریاچه انتاریو را در تورنتو به دریاچه سیمکو متصل می کند.

خیابان کوئین (Queen Street West)

خیابان کوئین غرب، یک مجموعه ای از محله ها یا مناطق تجاری واقع در غرب خیابان یانگ در مرکز شهر تورنتو، انتاریو، کانادا را توصیف می کند.

پیاده روی بر روی لبه برج CN (EdgeWalk at the CN Tower)

هیجان و پیاده روی بر بالای برج مخابرتی تورنتو می باشد.

مرکز شهر تورنتو (Toronto City Hall)

سالن شهر تورنتو، یا سالن شهر جدید، محل مدیریت شهرداری تورنتو، انتاریو، کانادا، و یکی از نشانه های برجسته شهر است.نماد این مرکز در سال 1965 افتتاح شده است.

گالری تصاویر

ورود به اکانت کاربری

برای اطلاع از آفرهای ما عضو شوید