خرید خانه در کانادا

انواع خانه برای خرید در کانادا


کاندو(Condominiums)
آپارتمان یک نوع مالکیت است که می تواند برای تقریبا تمام انواع مسکن اعمال شود. در حالی که آپارتمان ها به طور کلی در ساختمان های آپارتمانی یافت می شوند، دیگر انواع خواص، به عنوان مثال، خانه های شهری، ممکن است مدل مالکیت آپارتمان نیز داشته باشند. شما مالک واحد یا "آپارتمان" هستید، اما شما مالک هر فضایی مشترک در خارج از واحد نیستید .برای نگهداری مناطق مشترک و خصوصی داخل و خارج که توسط صاحبان آپارتمان ها مشترک هستند از جمله پارکینگ، آسانسور، فرش، ورودی های جلو و هر گونه امکانات تفریحی، هزینه ماهانه "هزینه آپارتمان" را پرداخت می کنید.

خانه مستقل (Detached House)

این نوع خانه ها کاملا مستقل می باشد. به دلیل هزینه های زمین، گران ترین نوع خانه برای خرید است. شما هر دو خانه و زمین را در اختیار دارید. هنگامی که خانه شما نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، باید خودتان هزینه های آنرا پرداخت کنید. صاحبان خانه همچنین باید صورتحساب ماهانه برای آب و گرما، و همچنین صورتحساب های دیگر خود را (مانند تلفن و تلویزیون کابلی) پرداخت کنند. صاحبخانه ها می توانند در داخل و خارج خانه تغییراتی در خانه خود ایجاد کنند، اما آنها باید از قوانین محلی اطاعت کنند و در صورت لزوم مجوزها را درخواست کنند.

خانه شهری (Townhouse)

یک خانه شهری یک واحد در یک ردیف از واحد های دیگر است که به نظر می رسد خانه ها، متصل به یکدیگر است. در هر واحد، دیوارهای خانه در هر طرف با خانه های اطراف که در کنار شما زندگی می کنند، مشترک است. این خانه ها امکان دارد به صورت 2 یا سه طبقه باشند.

خانه نیمه جدا (Semi-detached House)

این خانه ها  در یک طرف به یک دیگر متصل شده است. صاحبان تنها مسئول مراقبت و نگهداری از طرف خود هستند، درست مثل یک خانه جداگانه می باشد. صاحبان خانه های نیمه مستقل مالکیت خود را دارند، از جمله زمین هایی که در آن قرار دارند و مسئول مراقبت و نگهداری آن طبق قوانین محلی هستند. خانه های نیمه جدا معمولا ارزان تر از خانه های کاملا جداگانه هستند.

دوبلکس / سه طبقه (Duplex/Triplex)

دوبلکس / سه طبقه یک ساختمان است که به چند واحد تقسیم شده است. مانند خانه های نیمه مجزا، هر خانوار دارای ورودی جداگانه ای است و مسئول مراقبت از واحد خود می باشد. به طور معمول، شما می توانید کل ساختمان را خریداری کنید و یک واحد را اجاره دهید. انواع خانه های دوبلکس یا سه طبقه به دو یا چند واحد جداگانه تقسیم می شود و ممکن است از نوع خانه های جدا، خانه های نیمه مستقل و حتی خانه های ردیفی باشند.

گالری تصاویر

ورود به اکانت کاربری

برای اطلاع از آفرهای ما عضو شوید