حالت های مختلف خوابیدن در هواپیما

حالت های مختلف خوابیدن در هواپیما


1- اگر از افرادی هستید که صندلی کنار پنجره را انتخاب می کنید، این حالت بهترین پیشنهاد برای خوابیدن در مسیر پرواز با هواپیما می باشد.2- بهتر است در مسیر های طولانی از بالشت های کم حجم و کوچک گردنی استفاده کنید. این بالشت ها در دور گردنتان قرار می گیرد و از گردن درد هم جلوگیری می کند.


3- در جلوی هر مسافر در هواپیما میز تاشو برای خوردن غذا وجود دارد. می توانید از این میز به عنوان یک تکیه برای سرتان استفاده کنید.  


4- این پوزیشن برای پروازهایی مناسب است که خلوت می باشد. اگر در پروازی هستید که صندلی های کنارتان خالی است می توانید به راحتی استراحت کنید.


5- در این حالت می توانید با تنظیم صندلیان به سمت عقب شیب ملایمی ایجاد کرده و استراحت کنید. البته در نظر داشته باشد که حتما با هماهنگی مسافر پشت سر خود این کار را انجام دهید!!.


6- این حالت مناسبی برای نشستن در صندلی هواپیما نمی باشد و توصیه می شود هرگز به این صورت قصد استراحت کردن نداشته باشید زیرا مانع عبور راحت افراد در راه رو هواپیما می شوید.


7- اگر در سفرتان همراه دارید میتوانید با تکیه کردن به آن کمی استراحت کنید. ولی این را هم در نظر داشته باشید فرد همراه شما هم در شرایطی مشابه شما قرار دارد و ممکن است در طولانی مدت این حالت برایش بسیار آزار دهنده باشد.

گالری تصاویر

ورود به اکانت کاربری

برای اطلاع از آفرهای ما عضو شوید