جاذبه های دیدینی مونترال

مکان های دیدنی در مونترال کانادا

پارک مونت رویال (
Mont-Royal)

پارکی با مساحت 233 متر بالاتر از شهر است و کمربندی سبز نزدیک به مرکز شهر می باشد. قدم زدن در این پارک دوست داشتنی، بازدید کننده را قادر می سازد تا بنای تاریخی  ژاک کارتیه و شاه جرج را بازدید کنند.

مونترال قدیم (Old Montréal)

مونترال قدیم شامل مراکز قابل توجهی از ساختمان های تاریخی قرن 17 ، 18 و 19 می باشد. بسیاری از سایت های تاریخی، خیابان ها و نشانه های آن به راحتی قابل مشاهده است. موارد بسیار زیادی از مکان های باستانی موزه ها و بندرهای قدیمی در این مکان وجود دارد.

باغ گیاه شناسی (Botanical Garden)

پارک مینسونو (قسمت پایانی مترو) در بالای شهر به دلیل اینکه میزبان بازیهای المپیک تابستانی 1976 است، محل باغ گیاه شناسی بسیار جذاب مونترال است. گیاهان متنوع در 30 باغ و 10 گلخانه نمایشگاهی رشد می کنند، بنابراین طیف وسیعی از اقلیم ها نمایش داده می شود. باغ ها شامل باغ های زیبا ژاپنی و چینی می باشد و همچنین مورد علاقه کسانی است که به گیاهان  آلپاین، آبزی، دارویی، گیاهان مفید و حتی سمی علاقهمند هستند. نمایش های گل رز خیره کننده است ویک باغ اختصاصی برای نمایش انواع رز وجود دارد که بسیار خیره کننده می باشد. گلخانه های در حال رشد شامل جنگل های بارانی گرمسیری، سرخسها، ارکیده ها و بونسای هستند. همچنین انبوهی از گیاهان عجیب و غریب وجود دارد و حوضچه هایی که از پرندگان مختلف حفاظت می کنند.

کلیسا نوتردام (Notre-Dame Basilica)

قدیمی ترین کلیسای مونترال که در سال 1656 تاسیس شده است. نقوش برجسته نقاشی با شکوه حک شده توسط مجسمه ساز لوئیس فیلپه می باشد و شیشه های رنگ آمیزی نقاشی صحنه هایی از تاسیس شهر مونترال می باشد.

کلیسا سنت جوزف( Oratoire Saint-Joseph)

این مکان در نزدیکی خروج غربی رویال پارک قرار دارد که به اهل تسنن کانادا اختصاص یافته است. مجموعه ای از بزرگ از مجسمه های کلاسیک که قدمت آن ها به سال 1924 بر می گردد.

پارک جین دپائو (Parc Jean Drapeau)

یک پارک خانوادگی برای بازدید عموم می باشد. این پارک شامل نماد کروی شکل می باشد که بزرگترین نماد از این نوع در جهان می باشد.

موزه هنرهای زیبا (Musée des Beaux Arts)

این موزه قدیمی ترین موزه در کانادا است و مجموعه های گسترده ای از نقاشی، مجسمه سازی و رسانه های جدید را در اختیار دارد. مجموعه های برجسته آن از فرهنگ های جهانی و باستان شناسی مدیترانه تقریبا 10.000 اشیا را در بر می گیرد و مجموعه های عالی هنرهای آفریقایی، آسیایی و اسلامی و همچنین هنرهایی از آمریکای شمالی و جنوبی وجود دارد.

گالری تصاویر

ورود به اکانت کاربری

برای اطلاع از آفرهای ما عضو شوید