جاذبه های دیدنی ونکوور

مکان های دیدنی در ونکوور کانادا

پارک
استنلی (Stanley Park)

پارک استنلی ، پارک شبه جزیره ای از درختان بزرگ در مجاورت مرکز شهر ونکوور است. مسیر راهپیمایی مسطح، فضای سبز را محاصره می کند و اکثر بازدیدکنندگان در این مکان میتوانند  دوچرخه سواری کنند.

جزیره Granville  (Granville Island)

این جزیره در حال حاضر عمدتا صنعتی است و در حال حاضر یک مرکز پررونق فعالیت با یک فضای آرام و متمایز است. هنرمندان و خرده فروشان به همراه خانه های مسکونی، تئاتر، گالری ها و رستوران ها به مکان های جذابی برای بازدیدکنندگان تبدیل شده اند. بازار عمومی جزیره گرانویل یکی از محبوب ترین جاذبه های فروش میوه ها و سبزیجات، غذاهای دریایی و انواع مختلفی از غذاهای دیگر می باشد.

کوهستان Grouse (Grouse Mountain)

زمستان و تابستان این کوهستان یک پانورامای بی نظیر از نمای شهر را نشان می دهد. این منظره به خصوص در شبهایی است که چراغهای شهر روشن است فوق العاده می شود. در زمستان بازی های زمستانی مثل  اسکی روی برف، اسنوزن و اسنوبورد ارائه می شود. در تابستان، این کوهستان مسیری عالی برای بازدیدگنندگانی است که قصد پیاده روی دارند.

موزه انسان شناسی (Museum of Anthropology)

بخشی از دانشگاه بریتیش کلمبیا، موزه انسان شناسی با فرهنگ های سراسر جهان را در این مکان به نمایش گذاشته است اما تاکید خاصی بر اقوام موجود در بریتیش کلمبیا دارد. از دیگر جاذبه های این موزه  ساحلی  wreck beach و باغ گیاه شناسی ubc با بسیاری از گیاهان جالب و ظریف ژاپن است.

ساحل Kitsilano (Kitsilano Beach)

این ساحل شنی تعریف سبک زندگی، ونکوور است.  افراد در این ساحل معمولا محلی هستند که با دوستان خود سرگرم می شوند یا در استخر شنا در معرض هوای گرم دریا قرار می گیرند.علاوه بر ساحل و دره oceanfront، این منطقه دارای تعدادی کافه و مسیرهای پیاده روی است و یک مرکز خرید پر جنب و جوش چند بلوک جنوب در خیابان چهارم خیابان واقع شده است.

Gastown

قدیمی ترین بخش از شهر می باشد. منطقه ای از رستوران ها، گالری ها، و مغازه ها در ساختمان های بازسازی شده قدیمی است. سازه های میراجی، خیابان های سنگ فرش و لامپ های آهنی، این منطقه را به متمایز می کند.

اسکله کانادا (Canada Place)

برای بسیاری از بازدید کنندگان ونکوور، اسکله کانادا، جایی است که یک سفر جدید را آغاز می کنند.کشتی های عظیمی که در این اسکله وجو دارند منظره دیدنی را به وجود می اوردند.

شهر چینی (Chinatown)

شهر چینی ها مکانی شامل ساختمان ها ،مغازه ها و رستوران ها چینی می باشد. همچنین ساختمان Sam Kee شهر چینی ها مکانی شامل ساختمان ها ، مغازه ها و رستوران های چینی می باشد.همچنین ساختمان sam kee در این مکان  است که تقریبا در عرض دو متر ساخته شده و ادعا می شود که باریک ترین ساختمان اداری در جهان است. هر سال، سال نو چینی با رژه بسیار عالی در این مکان جشن گرفته می شود.

خلیج انگلیسی (English Bay)

خلیج انگلیسی یکی از زیباترین و شلوغ ترین سواحل ونکوور است. بخشی از محله غربی، رستوران ها و مراکز خرید را ارائه می دهد، اما همچنان یک منطقه فضای آزاد است که مردم برای راه رفتن و دوچرخه سواری می آیند. بزرگترین رویداد در تابستان است که هزاران جمعیت سواحل را تماشا می کند. تا سه شب آتش بازی به همراه موسیقی برگزار می شود.

پل معلق Capilano (Capilano Suspension Bridge)

این پل اولین جاذبه توریستی ونکوور است که در سال 1889 افتتاح شد و از آن زمان تاکنون، بازدیدکنندگان می توانند با پیاده روی بر روی یک  پل شیبدار به انتهای دره ای که در آنجا وجود دارد بروند. مسیر پیاده روی دره عمیقی است که 70 متر عمق دارد و یک مسیر جنگلی است. تورهای گردشگری مرکز شهر ونکوور  با یک شاتل رایگان بازدیدکنندگان را به این منطقه می برند.

موزه ونکوور (Museum of Vancouver)

موزه ونکوور در پارک وینیر در نزدیکی پل بوردر، یک موسسه بزرگ است که به تاریخ ونکوور اختصاص داده شده است.

پارک ملکه الیزابت(Queen Elizabeth Park)

پارک ملکه الیزابت ، کوه کوچکی در بالاترین نقطه در ونکوور است و موقعیت بالای آن دید عالی از مرکز شهر و کوه ها را به نشان می دهد. پیشنهادات تفریحی این پارک شامل زمین گلف، تنیس، دیسکو، ناهار خوری ، باغ وحش گسترده ای در فضای باز و محیط دوست داشتنی گرمسیری می باشد. 

گالری تصاویر

ورود به اکانت کاربری

برای اطلاع از آفرهای ما عضو شوید