جاذبه های دیدنی اتاوا

مکان های دیدنی در پایتخت کانادا ( اتاوا)

ساختمان مجلس هیل (
Parliament Hill)

این ساختمان با شکوه و بسیار دیدنی 50 متر بالاتر از رودخانه اتاوا می باشد. در صبح های تابستان، تغییر گارد همیشه بازدید کنندگان را با گروه رگبار و پیپرس خود جذب می کند.

کانال رایدو(Rideau Canal)

این کانال 200 کیلومتری اوتاوا را با کینگستون در دریاچه انتاریو متصل می کند. در گذشته این کانال در اصل یک مسیر راهبردی بین مونترال و دریاچه انتاریو در نظر گرفته شده بود. این کانال در تابستان به فضاهای تفریحی برای جشنواره ها و بازی های آبی می شود.قلعه چات یکی از ساختمان های بزرگ در کنار این کانال است. اگر چه این قلعه دارای نمای قرون وسطایی است اما در واقع در سال 1912 ساخته شده است.

موزه جنگ کانادا (Canadian War Museum)

این موزه مدرن در کنار رودخانه اتاوا، شامل اشیاء یی از زمان جنگ بین فرانسوی ها و مردم اروگوئه در قرن شانزدهم می باشد. برخی از نمایشگاه های این موزه تعاملی هستند و مجموعه ای از وسایل نقلیه نظامی شامل بیش از 50 تانک، جیپ، موتور سیکلت، کامیون های زرهی، حتی ماشین هیتلر است.

گالری ملی کانادا (National Gallery of Canada)

این ساختمان فوق العاده مدرن می باشد. گالری ملی کانادا، یک شاهکار معماری با برجهای شیشه ای مانند است که از خطوط ساختمان مجلس مجاور پشتیبانی می کند. در داخل آن گالری ها نمایش هنر بومی، ردیابی هنر کانادایی از آثار مذهبی به گروه هفت، کشف تجسم اروپا و نشان دادن نمایشگاه های موقت است.

برج صلح (Peace Tower)

این برج نمای پانوراما از بالاترین نقطه در اتاوا، شامل پارک هیل، کل شهر، رودخانه، گاتینو و تپه ها به شمال دارد.

موزه طبیعت کانادا (Canadian Museum of Nature)

موزه طبیعت کانادا به دنیای دایناسورها سفر می کند تا تمام حیوانات از گذشته تا به امروز را نشان می دهد. این موزه ملی علوم طبیعی و تاریخی است و ساختمان تاریخی (زمانی که موزه یادبود ویکتوریا) محل تولد موزه ملی کانادا است.

یادبود ملی جنگ (National War Memorial)

این یابود آرامگاه سربازان دانمارکی کانادا می باشد که شامل مجسمه برنزی سربازان جنگ جهانی اول می باشد.

موزه جنگ سرد کانادا (Diefenbunker, Canada's Cold War Museum)

موزه جنگ سرد کانادا در خارج از اتاوا در یک تاسیسات زیرزمینی بزرگ که در اوایل دهه 1960 ساخته شده است. این موزه برای حفاظت از دولت کانادا در صورت وقوع یک جنگ هسته ای، واقع شده است. این یکی از چندین پناهگاه زیرزمینی خودکفا، مقاوم در برابر شوک و مقاوم در برابر اشعه بود که در طول جنگ سرد کانادا به عنوان بخشی از پروژه EASE (موسسات سیگنال ارتش آزمایشی) ساخته شده بود.

کلیسای نتردام (Notre Dame Basilica)

بر خلاف گالری ملی، کلیسای نتردام یک مجسمه زیبای کاتولیک است که در سال 1846 ساخته شده است. 17 پنجره نمایش صحنه از زندگی مسیح و مریم باکره بین سالهای 1956 تا 1061، کار گئینو نینچری هنرمند مونترال تکمیل شد. این ساختمان بزرگترین و قدیمی ترین کلیسای در پایتخت کشور است.

موزه هوایی و فضایی کانادا (Canada Aviation and Space Museum)

موزه هوانوردی و فضایی کانادا در مورد جزئیات حمل و نقل هوایی شهری و نظامی کانادا، در فرودگاه سنگکلیف، در لبه شمالی شهر است.

ضراب خانه سلطنتی کانادا (Royal Canadian Mint)

در این ضراب خانه دیگر تولید مدال های ریز مدرن، سکه های یادبود جمع آوری و جوایز با فلزات گرانبها را ایجاد می کند. این جوایز شامل مدال های المپیک است.این  تور بسیار جذاب بوده ، به خصوص در روزهای هفته، زمانی که شما می توانید هنرمندان را در محل کار ببینید.

جشن گل لاله کانادا (Canadian Tulip Festival)

جشنواره بهاری اوتاوا با پایان زمستان با جشن لاله ها شروع می شود. در مجموع، چند میلیون لاله در این شهر شکوفه می زند.

بازار Byward (Byward Market)

از سال 1846 در شمال شهر در اتاوا، شمال شرقی کانال ریودو یک بازار رنگارنگ داشته است. در تابستان، خیابان های میوه، گل و سبزیجات در خیابان ها، فروشگاه های مواد غذایی را در سالن بازار اصلی دایر می باشند.

گالری تصاویر

ورود به اکانت کاربری

برای اطلاع از آفرهای ما عضو شوید