جاذبه های دیدنی آبشار نیاگارا

مکان های دیدنی در کنار آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا

بشار نیاگارا یکی از بزرگترین، زیبا ترین و معروفترین آبشارهای جهان است. این آبشار شامل سه قسمت می باشد.دو بخش اصلی آن در امتداد کانادا و آمریکا قرار گرفته اند. همچنین یک بخش کوچک بین این دو وجود دارد که به عنوان آبشار عروسی شناخته می شود. در سمت کانادایی آبشار، راهرویی برای راهپیمایی از بالا به پایین آبشار وجود دارد.از جذابیت های این آبشار روشن شدن چراغ های مختلف با رنگ های متفاوت در شب می باشد.

سفر به پشت آبشار

دیدن آبشار از قسمت پشت ،سقوط آب از نمای نعل اسبی آبشار را ارائه می دهد. یک آسانسور بازدید کنندگان را 45 متر پایین می آورد و یک قسمت در نزدیکی لبه پایین آبشار برای دیدن بهتر آن وجود دارد.

برج Skylon

در ارتفاع بیش از 235 متر بالاتر از آبشار نیاگارا این برج قرار دارد که چشم انداز دیدنی از پرواز پرندگان بر روی آبشار را به نمایش می گذارد. این برج دارای یک منطقه دیدنی در محیط داخلی و دو رستوران است.دسترسی به قسمت رو باز برای دیدن آبشار برای کسانی که در قسمت ناهارخوری هستند رایگان است.

کشتی کروز Hornblower

کشتی هورن بلورر بازدید کنندگان را در تورهای نزدیک به اطراف آبشار می برد. تورهای متفاوتی در این کشتی وجود دارد و کشتی  تمام روز و شب را اجرا می کند. در این تور شما کاملا خیس خواهید شد بنابراین به شما کت های بارانی خواهند داد.

ماشین Whirlpool Aero

یک وسیله نقلیه قدیمی است که از سال 1916 برای عبور از روی آب های جاری استفاده می شده است. بازدیدکنندگان می توانند در طول رودخانه نیاگارا سفر 10 دقیقه ای را برای دیدن مناظر منحصر به فرد از جریان های قدرتمند که در اطراف گرداب عظیم در زیر چرخش می کند را ببینند. این ماشین می تواند 35 مسافر ایستاده در هر سفر داشته باشد.

پارک نایگارا

پارکای نایگارا یک مکان دیدنی از نایگارا می باشد. جاده ای که پارک ها و فضای سبز به آن متصل است، دارای مناظر جالب بسیاری است که در آن بازدید کنندگان می توانند استراحت کنندد. برخی از ویژگی های محبوب در امتداد پارک عبارتند از: گل ساعت، گرداب ریدز و کنسرواتوار پروانه. مسیر آسفالت برای پیاده روی و دوچرخه سواری در کنار پارک نایگارا وجود دارد.

گلخانه پروانه

گلخانه پروانه، در کنار پارک نیاگارا، دارای 2.000 پروانه آزاد است. این گلخانه شیشه ای با آبشارها و گیاهان استوایی دارای بیش از 40 گونه مختلف پروانه است.

تورهای قایقرانی

تورهای قایقرانی  نیاگارا بر روی دریا، یک بازدید کوتاه از آبشار نیاگارا و غواصی هیجان انگیز است. در طول تابستان تورهای قایقها باز هستند و در فصل بهار و پاییز قایق ها با یک سقف گنبدی پوشش داده می شوند. بازدیدکنندگان باید آمادگی داشته باشند که خیس شوند.در این تور همچنین اطلاعاتی در مورد زمین شناسی و تاریخ منطقه نیز ارائه می شود.

MarineLand

یکی از بزرگترین جاذبه های خانوادگی تابستانی در جنوب انتاریو است. این مرکز پارک تفریحی در تمام سطوح با انواع سواری و بازی است و یک پارک دریایی چشمگیر با نمایش های نهنگ ها و دلفین ها است.

شهر نیاگارا

شهر نایگارا، یک شهر کوچک عجیب و غریب در سواحل دریاچه انتاریو است که تنها 20 دقیقه از آبشار نایگارا فاصله داشته و در امتداد پارک نیاگارا می باشد. این شهر در اواسط قرن نوزدهم ظاهر شد که تا حد زیادی به تاریخ آن مربوط می شود. در طول جنگ 1812، بخشی از شهر تخریب شد و در نتیجه، معماری اصلی در سال های پس از جنگ ساخته شد. از آنجایی که ساختارهای داخلی از آن حاکم شده اند که معماری جدیدتر با سبک مشابهی ساخته شده است، در نتیجه این شهر جذاب که در آن وسایل حمل و نقل آن اسب می باشد که گردشگران را در امتداد خیابان هایی که به زیبایی با ساختمان های قدیمی به هم متصل می شوند سواری می دهند. برخی از تورهای نیاگارا، به ویژه آنهایی که از تورنتو هستند، شامل توقف در این شهر کوچک بوده و اینجا جایی است که بازدید کنندگان می توانند از از دستفروش ها خرید کرده  یا در رستوران های غذا بخورند. 

گالری تصاویر

ورود به اکانت کاربری

برای اطلاع از آفرهای ما عضو شوید